Elektriskā apkure ir ekspluatācijā ļoti ērts apkures risinājums. Tai ir vairāki iespējamie varianti. Mūsdienās ļoti populāras ir elektriski apsildāmās grīdas taču iespējams izvēlēties arī konvekcijas tipa paneļsildītājus (elektriskie apkures katli, iebūvēti sildošie kabeļi, dvieļu žāvētāji, konvektora tipa sildītāji, vetilatora tipa sildītāji.

Elektriskajai apkurei nepieciešama vienmērīga un nepārtraukta strāvas padeve. Ērti, ka pašiem nav jādomā par kurināmā sagādāšanu un uzglabāšanu, tomēr tas ir arī salīdzinoši dārgs kurināmā veids, kura izmaksas diemžēl tikai turpina pieaugt. Elektrisko apkures iekārtu uzstādīšana ir vienkārša un ekspluatācijas laikā īpaša apkalpošana nav nepieciešama. Vēl kāds pluss - šis ir videi draudzīgs risinājums. Speciālisti iesaka elektrisko apkuri kombinēt ar citiem apkures veidiem, piemēram, zemes siltumsūkni, lai ekspluatācijas izmaksas būtu draudzīgākas.


"Ūdensapgāde"- 20 gadu pieredze ūdens spices un dziļurbumu ierīkošanā. Dziļurbumus jeb artēziskās akas urbjam visā Latvijas teritorijā cauru gadu.

Kontakti

Tālrunis: +371 27555009

E-pasts: udensapgades@gmail.com