Ūdensapgādes sistēma ir vairāku savstarpēji saistītu elementu kopums. Tās pamats jeb "sirds" ir ūdens ieguves avots. Ūdens avota specifika atkarīga no nepieciešamības. Piemēram, ja nepieciešams ūdens tikai un vienīgi dārza laistīšanai, par avotu var kalpot piemājas dīķis, taču, ja jāiegūst ūdens, ko var lietot uzturā, drošāk būs izvēlēties dziļurbumu. Ja tas ir aktuāli, nepieciešams uzstādīt arī ūdens attīrīšanas sistēmu, taču ūdens nogādāšanai virszemē būs nepieciešams sūknis. Ūdensapgādes sistēmas "asinsrite" ir iekšējie un ārējie tīkli - pirmie nogādā ūdeni līdz ēkai, otrie - sadala to pa nepieciešamajām vietām ēkas iekšienē.

Lai būtu droši, ka iegūtais rezultāts atbildīs sākotnēji cerētajam, pirms darbu uzsākšanas der noskaidrot konkrētās vietas ģeoloģiju, lai saprastu, cik dziļu urbumu aptuveni vēlams veikt, jāparēķina ūdens patēriņu un jānoformulē, ko un cik daudz sagaidām no ūdensapgādes sistēmas. Protams, der padomāt arī par atbilstošākā sadarbības partnera izvēli - drošāk ir sadarboties ar pieredzējušiem uzņēmumiem, par kuriem nepieciešamības gadījumā var iegūt arī atsauksmes.


"Ūdensapgāde"- 20 gadu pieredze dziļurbumu un ūdens spices ierīkošanā. Dziļurbumus jeb artēziskās akas urbjam visā Latvijas teritorijā cauru gadu.

Kontakti

Tālrunis: +371 27555009


E-pasts: udensapgades@gmail.com