Jau pirms 2000 gadiem Hipokrāts skaidroja, ka visu slimību izcelsmei ir viens galvenais iemesls – „slikts organisma šķidrumu stāvoklis”, to piesārņojums ar „sliktām” vielām. Tādēļ arī netīrs ūdens var būt par iemeslu cilvēku masveida saslimšanai. Ar ūdeni var izplatīties dažādas infekcijas slimības – vēdertīfs, parafīts, holēra, dizentērija, vīrus hepatīts un citas slimības. Bez patogēniem mikrobiem un vīrusiem ar netīru ūdeni cilvēka organismā var nonākt lambliju cistas, askarīdu olas, ankilostomu kāpuri un citi parazīti. Tādēļ vislabāk būt pārliecinātiem, ka dzerat tīru ūdeni.

Mūsdienu kultūrā liela vērtība tiek ierādīta ūdens lietošanas higiēnai, pat pārāk uztverot tās nozīmi. Tomēr no labsajūtas un veselības viedokļa daudz lielāka vērība būtu jāvelta organisma iekšējai tīrībai, dzerot vairāk tīra ūdens, neaizvietojot to ar baudvielām. Atcerēsimies, ka ūdens ir dzīvības un veselības eliksīrs.

 


"Ūdensapgāde"- 20 gadu pieredze ūdens spices un dziļurbumu ierīkošanā. Dziļurbumus jeb artēziskās akas urbjam visā Latvijas teritorijā cauru gadu.

Kontakti

Tālrunis: +371 27555009


E-pasts: udensapgades@gmail.com