Minerālūdeņi satur virkni cilvēka organismam ikdienā nepieciešamu vielu. Līdz ar to, ikdienā dzerot minerālūdeni, organismu iespējams apgādāt ar būtiskākajām tam nepieciešamajām minerālvielām.

Nātrijs un hlors - pieaugušam cilvēkam diennaktī jāuzņem aptuveni 5 grami nātrija hlorīta, ko pārsvarā uzņemam ar sāli. Tiesa, pārāk liels sāls patēriņš var veicināt dažādas veselības problēmas, piemēram, paaugstināt asinsspiedienu. Nātrija hlorītu organisms izmanto kuņģa skābes veidošanai.

Kālijs ir nepieciešams nervu sistēmas veiksmīgai attīstībai.

Magnijam savukārt ir būtiska nozīme vielmaiņas procesos. Pieaugušajiem dienā jāuzņem 260-290 miligrami magnija. Tā trūkums var veicināt nervu nepietiekamību.

Kalcijs ir nepieciešams ikviena cilvēka kaulu sistēmai, pieaugušam cilvēkam dienā jāuzņem 400-500 miligrami kalcija. To var izdarīt, arī dzerot minerālūdeni.

Dzelzs ir nepieciešams cilvēka asinsritei - dienā 12-18 miligrami.

Jods ir nepieciešams bērnu fiziskajai un garīgajai veselībai. Tāpat arī jods rūpējas par vairogdziedzera hormonu produkciju. Tam ir būtiska loma arī vielmaiņas paātrināšanā un lieko tauku sadedzināšanā, tas kavē holesterīna nogulsnēšanos.


"Ūdensapgāde"- 20 gadu pieredze ūdens spices un dziļurbumu ierīkošanā. Dziļurbumus jeb artēziskās akas urbjam visā Latvijas teritorijā cauru gadu.

Kontakti

Tālrunis: +371 27555009


E-pasts: udensapgades@gmail.com