Caururbjot šādus iežus, urbuma skalošanai parasti lieto ūdeni. Cietie, bet stiprie plaisainie ieži jāurbj, skalojot urbumu ar māla duļķi.

Vidējas cietības un cietos iežos caurubj ar palielinātu iedziļināšanos, lietojot pagarinātu serdes cauruli, izņemot gadījumu, kad serde skalošanas šķidruma un urbjkomlekta vibrāciju ietekmē tiek pakļauta palielinātai sairdināšanai.

Urbjot norādītajos iežos, uz urbuma skaldvirsmu ar urbjkomplektu jārada palielināts spiediens, ko regulē atbilstoši urbjkomplekta rotācijas ātrumam.

Jo lielāka ir iežu cietība, jo lielākam jābūt vertikālam spiedienam uz urbuma skaldvirsmu. Vienlaicīgi, ja atļauj urbjstieņu kolonu izsturība, jāpalielina arī urbjkomplekta vertikālo slodzi uz skaldvirsmu un tā rotācijas ātrumu, jāpalielina arī urbuma skalošanas intensitāte. Serdi ieķīlē ar sīkiem cieta ieža gabaliem vai stikla lauskām.


"Ūdensapgāde"- 20 gadu pieredze ūdens spices un dziļurbumu ierīkošanā. Dziļurbumus jeb artēziskās akas urbjam visā Latvijas teritorijā cauru gadu.

Kontakti

Tālrunis: +371 27555009


E-pasts: udensapgades@gmail.com