Dziļurbuma gruntsūdens kolektors izmanto gruntsūdeņos akumulēto siltumenerģiju.

Atšķiras ar to, ka tieši tiek izmantots dziļurbuma ūdens un par siltuma avotu izmanto dziļurbuma ūdens siltumumenerģiju. Tiek izurbtas divas akas 15—20 m attālumā viena no otras 100 m dziļumā. No akas dziļurbuma ūdens tiek iesūknēts ēkā esošajā siltuma sūkņa ārējā siltuma mainītājā, kur ūdens atdziest un tiek novirzīts vai nu izmantošanai, vai arī atpakaļ zemē caur otru aku. Izmanto gadījumos, kad nav pieejama brīva zemes teritorija.

No  pieredzes — zemes siltumsūkņa ar horizonālo jeb zemes virsmas cauruļvadu sistēmu ierīkošana privātmājā notiek vienkārši un ātri. Vienā dienā tiek veikti kolektrora ierakšanas darbi, otrā — santehnikas darbi, kolektora saslēgšana kopā ar zemes siltumsūkņa skapi. Siltumsūkņa katls aizņem maz vietas, sistēma ir automatizēta, un ir jānospiež tikai poga, lai pārslēgtu darbībus režīmus atkarībā no gadalaika. Pat, atslēdzot apkures funkciju, ir pieejams siltais ūdens.  

 


"Ūdensapgāde"- 20 gadu pieredze ūdens spices un dziļurbumu ierīkošanā. Dziļurbumus jeb artēziskās akas urbjam visā Latvijas teritorijā cauru gadu.

Kontakti

Tālrunis: +371 27555009


E-pasts: udensapgades@gmail.com