Lai arī dārgāks, taču arī labāks ir minerālūdens stikla pudelē, jo plastmasas pudelēs ātrāk veidojas baktērijas. Lai ūdens nezaudētu savas vērtīgās īpašības, pēc atvēršanas to jācenšas izdzert iespējami drīz, ja nepieciešams, jāuzglabā ledusskapī vai citur vēsumā.

Jāatceras, ka galda minerālūdeni var lietot bez ierobežojuma, savukārt ārstniecisko - vien noteiktu devu dienā, atbilstoši ārstu ieteikumiem. Ārstnieciskajā minerālūdenī parasti ir palielināts kādu konkrētu minerālvielu daudzums, tāpēc, neievērojot mediķu ieteikums, to var pārdozēt, kas nav vēlams veselībai.

Izvēloties minerālūdeni, der papētīt tā sastāvu, jo atsevišķām cilvēku grupām pastāv ierobežojumi, piemēram, maziem bērniem un veciem cilvēkiem ir jāierobežo nātrija patēriņš. Savukārt cilvēkiem, kam ārsts ieteicis ierobežot kalcija lietošanu, jādzer ūdens, kas nesatur vairāk par 150 mg kalcija litrā.


"Ūdensapgāde"- 20 gadu pieredze ūdens spices un dziļurbumu ierīkošanā. Dziļurbumus jeb artēziskās akas urbjam visā Latvijas teritorijā cauru gadu.

Kontakti

Tālrunis: +371 27555009


E-pasts: udensapgades@gmail.com